Wernisaż wystawy - Jan Henryk Cichosz


 Wernisaż wystawy - Jan Henryk Cichosz

Koncert -Tobie Mamo


 5 VI 2024 - Koncert "Tobie Mamo" w wykonaniu

Grupy Wokalno-Instrumentalnej "Okej" (Klub Seniora przy Oddziale Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Krasnymstawie).

Koncert "Tobie Mamo"

Rozstrzygniecie i podsumowanie - Ocalmy naszą przeszłość


Rozstrzygniecie i podsumowanie XVIII edycji Powiatowego Konkursu Historycznego

„ Ocalmy naszą przeszłość”

24 maja 2024 r w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu Historycznego „Ocalmy naszą przeszłość”,  to już XVIII edycja konkursu, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Porozumienie Ziemi Krasnostawskiej i Miejska Biblioteka Publiczna. 

W konkursie udział wzięło 112 uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu krasnostawskiego. Wzorem lat ubiegłych uczestnicy mogli składać prace w jednej z 3 kategorii: prace pisemne, prezentacje multimedialne oraz prace plastyczne.

Otwierając uroczystość dyrektor MBP Artur Borzęcki powitał gości i przedstawił program uroczystości. Zabierając głos dr hab. Mariusz Korzeniowski prof. UMCS– przewodniczący komisji pogratulował inicjatorom pomysłu, oraz podkreślił, że organizacja konkursu o tematyce regionalnej jest bardzo ważna w procesie kształtowania i wychowywania młodzieży. Następnie przedstawił wyniki w kategorii prace multimedialne oraz pisemne.

TOBIE MAMO


Koncert Grupy Wokalno-Teatralnej "OKEJ"

Koncert Grupy Wokalno-Teatralnej "OKEJ" Tobie Mamo

Wyjazd szkoleniowy


 Szanowni Czytelnicy!

                             

w związku z wyjazdem szkoleniowym bibliotekarzy

w dniu 28.05.2024 (wtorek)

Miejska Biblioteka Publiczna

 w Krasnymstawie będzie nieczynna

 

Za utrudnienia przepraszamy!